Archiv pro Listopad, 2014

Ministrantský florbalový turnaj

Neděle, Listopad 9th, 2014

Přicházíme s nabídkou florbalových turnajů pro ministranty, scholistky a farníky ve věku do 15 let.
V rámci ministrantské florbalové ligy (www.mfbl.webnode.cz), která funguje již devátým rokem, chceme zahájit soutěž speciálně také pro mladé kluky a holky.
Během roku pro ně budou nachystány dva celodenní turnaje v tělocvičně biskupského gymnázia (první 29.listopadu a druhý na začátku března) a finále na play-off turnaji ministrantské ligy na začátku května.

Pokud by se ve farnosti nenašlo dostatek mladých hráčů, je možné spojit třeba dvě farnosti. Navíc za velmi malý příspěvek se bude hrát o pohár pro vítěze ročníku a další ceny!

Všechny důležité informace najdete na stránkách (www.minimfbl.aiss.cz) a na plakátku.